Sny.....

15. září 2010 v 19:02 | Terísek-majitelka blogu |  Mé články
Sny...
Naše fantazie v noci...

Sny se dělí na dva druhy.Samozřejmě se pak dají rozdělit do více skupin ale my si povíme jen ty dvě základní.Tak tedy:jsou to: Noční můry nebo Sny příjemné.Ale to asi každý ví.Ale! Jak se sny sestavují ve vaší hlavě?! To si teď povíme.Předem upozorňuji že to je myšleno z mé prespektivi.Takže nemůžete předpokládatže to je pravda.Prostě alesponň takhle to je u mě.

Já se ráno vzbudím a hned se mi v hlavě odvíjejí různé myšlenky.Pak také zážitky z prožitého dne.Jízda na kole...Koukání na zajímavý pořad v TV...Čtení napínavé knihy...Hádka s rodiči...to vše mi namítne důvod k přemýšlení...A jak tak ležím večer v posteli a mám čas přemýšlet,vzpomenu si na tyto zážitky.Tak třeba dnes..co to bylo?...Ano už vím.Vstala jsem a pak jsem čekala na kamarádku asi čtvrt hodiny takže jsem přišla do školy pozdě.To mi dalo návrh k přemíšlení.Proč jsem nešla sama? Proč jsem kvůli ní přišla pozdě,když jsem mohla přijít v čas?
Pak jsem ve škole dostala dvojku.Zase přemýšlím...Proč jsem se neučila?
Pak jsem dostala od babičky dárek k 11 narozeninám kter jsem měla nedávno.Proč má mladší sestra dostala dárky dva a já jen jeden?
Pak jsemsi chvíli četla...
Proč si hrdinka příběhu Anna při koupi koně vybrala koně s hrbem na zádech?
Pak jsem jezdila na koních.
Proč jsem se nevěnovala slovům trenéra a zapomněla tak udělat velký kruh?


A tak když jsem si večer lehla do postele jsem si zodpověděla všechny otázky.Přes den jsem toho měla prostě moc a spoustu věcí jsem nechápala.Ale když na to mám čas vše má svou odpověď.
Proč jsem na kamarádku čekala a přišla pozdě? No protože je to má Nej kamarádka a já jsemsi s ní chtěla pokecat.
Proč jsem ve škole dostala dvojku?Proč jsem se neučila?Protože jsem líná a vím že mi dvojka neublíží.
Proč ségra dostala dárky dva a já jen jeden? No jistě!Protože za ty tři stovky co jsem já dostala v hotovosti,se babička prostě vešla do dvou dárků pro ségru.
Proč si Anna koupila koně s hrbem?No protože jí bylo koníka líto.
Proč jsem při jízdě na koni zapomněla na trenéra? No protože jsem si užívala ten krásný pocit sedět ve voňavém(smaradlavém pro jiné) sedle,na mém oblíbeném koníčkovi.

A z toho se vyvíjejí sny(u mě):
Má paměť si vybrala jedem zážitek:Jízda na koních v ,,naší" stáji.(,,naší":stáji kam chodím jezdit) a pak už jsem si jen nechala zdát...

Byla jsem se svým koněm na mezinárodních závodech a jela jsem první kolo parkuru.Nejdřív jsem skočila oxer,duhu,kolmý skok,vodní příkop,kozí překážka,další kolmák,a dvojskok,pak oxer,červený taxis,a trojskok(tam jsem schodila břevno) a nakonec hadí příkop.A konečně!Dokončila jsem parkur o velikosti překážek do 150 cm se čtyřmi trestnými body a časem 02:46.To nebylo špatné.A taky ne.Dostala jsem se do rozeskakování!Tak teď se překážky zvedly o 5 cm!To ale zvládnu,vždyť jsem pilně dřela...Tak jo.Jdu na to.Fůůůůůůůůůůůůůůůů.Tak teď do cvalu a jedem na to:kolmý skok a hned po tom trojskok(tam jsem poprvé schodila břevno) a hned pak oxer,duha,hadí skok,vodní příkop,dvojskok,křížek a kolmý skok(další chyba) kozí chlívek(chyba třetí)a konec. Tři chyby tedy 12 trestných bodů a čas 03:02.Tentokrát jsem byla pomalejší.Postarala jsem se o koně a koukala na další jezdce.Pak jsem jela na vyjížďku kolem areálu ,protože do vyhlášení vítěžů bylo daleko.Když jsem se vrátila rychle jsem se převlékla a pak jela na plac.Vyhlášení vítězů začalo.,,Dobrý den............................A právě v tu chvíli mě mamka vzbudila.Tak to prostě bývá.Dá se na to zvyknout ale já jsem vždy pořádně naštvaná!


Doufám že se článek líbil a prosila bych komentáře.Díky
Ps:Omluvte pravopisné chyby.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti články z rubriky Mé články?

Ano 33.3% (3)
Ne 66.7% (6)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama